| PuяpℓeMusic a întrebat:

Buna!
Vreau sa stiu si eu daca parfumul Eternal Magic de la Avon miroase frumos si daca rezista mult:d

Răspuns Câştigător
| qwerty101010 a răspuns:

Mirose destul de frumos dar de rezistat nu rezista foarte mult...Am si eu dar oricum imi place chiar daca nu rezistawinking Funda? :*

3 răspunsuri:
| Metamorphose a răspuns:

Da...miroase destul de bine dar nu persistă.Eu iti recomand Rare Pearls sau Herve Leger poate si Outspoken desi sunt un picuț mai scumpe decat eternal magic ...eu zic ca merităhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am inceput sa imi iau parfumuri de la oriflame...am impresia ca sunt mai bune. pacat ca nu au si pagini parfumate

| TuRqOiSe a răspuns:

Mie imi place cum miroase, are varamea si e chiar fain, pacat ca nu persista