| alexia99 a întrebat:

Vreau si eu mai multe poze cu tunsori gen cea pe care o are acum Raluca Arvat...Mersiii mult!:*

Răspuns Câştigător
| DannyDanuTs a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search uite aici draga. daca ti-am fost de folos vor funda! :*

4 răspunsuri:
| alexia99 explică:

Mdastraight face. Din cate stiam eu, TPU este un site in care pui intrebari la care ti se si raspund, nu in care lumea te pacaleste! Dar ma rog...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate te ajută, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Imi trimiti un model, un exemplu cu coafura ei? Eu o stiu cu parul lung...recent nu am mai vazut-o...Please!