| Dhaaa a întrebat:

Vreau si eu o parere, am tenul masliniu si ochii verzi...si vreau sa imi schimb culoarea parului, pana acum am fost bruneta, ce imi sugerati sa raman la brunet sau sa ma fac satena? Msik:*

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Din brunet greu obti alta nuanta si oricum mai bine te prinde culoarea la care esti acum[imi imaginez... ochii verzi si tenul masliniu]

3 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

Eu îți sugerez să te faci roșcată big grin.

| Năpârlici a răspuns:

Dupa parerea mea ti.ar sta bine si cu un saten deschis pur. E o culoare frumoasa si ar arata bine in combinatie cu ochii si parul tau happy

| DeeDee97346 a răspuns:

Poti sa incerci un saten inchis spre roscat sau un ciocolatiu inchis.happy