| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* vreau si eu sa imi pun stras pe un dintisorbatting eyelashes dar nu stiu cat costathinking ma poate ajuta cineva cu pretul si unde as putea sa imi cumpar si unde sa mi-l pun? Sunt din Bucuresti sectorul 6. :*si inainte as vrea sa imi albesc dintii, insa nu stiu cat este pretul.Imi spuneti si la albit cat este pretul? Multumesc foarte mult:*

Răspuns Câştigător
| littleladybug a răspuns:

Costa in jur de 100 de lei...mergi la dentist si acolo iti poti comanda unulbig grin

1 răspuns:
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Strasul il poti pune singura acasa! si eu imi mai pun.arata la fel ca unul facut de profesionist si acasa este si free. fundita?