| perceive a întrebat:

vreau si eu sa stiu cum pot face eu singura cizme de vara (crosetate ), am auzit ca multa lume is face ( ca hobby ), vreau si eu sa stiu cum se fac, please! mersi!

Răspuns Câştigător
| KristinnaKr a răspuns:

Pai du-te la un cizmar si cumpara-ti niste talpi si dupa acei o rogi pe mama sau bunica ta sa te invetze sa crosetezi... daca nu sti apoi iei masura si crosetezi pe picior cat de punga sau scurta o vrei si cand vine timpul sa o lipesti du-te tot la cizmar si rogal sa iti dea si tie (platind evident) niste solutie de aia cu care se lipesc pantofii si ii lipesti. Multa bafta! Pa!:X:*