| bella_5718 a întrebat:

Buna,
vreau si eu sa stiu toate avantajele si dezavantajele de a fi reprezentant la oriflame...

dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BiancaBibi13 a răspuns:

Si mama mea este reprezentanta! avantaje:iti poti cumpara tie si piretenelor tale atunci cand vrei tu (dar totusi nu trebuie sa intarziii cu comanda in ultima zi), ai reduceri la unele produse.dezavantaje:trebuie sa trimiti o comanda de minimum 50 de lei, pierzi timp incercand sa vinzi produsele pentru niste amarate de reeduceri, trebuie sa platesti cataloagele, uneori comanda nu vine la timp, sau nu mai vine deloc.plus ca daca intarzii putin cu banii, te scot de la oriflame si te pun imdeiat sa platesti banii.Deci eu cred ca Nu MeRiTA! Atata efort depus pentru niste reduceri! Unele produse nici macar nu sunt in realitate cum sunt in cataloage, iar altele se strica foarte repede, cum ar fi pizurile, gentile, si celelalte lucruri! Sper ca te-am ajutat. funda?

1 răspuns:
| PamiAdelush1999 a răspuns:

Te avantajeaza pentru ca daca bagi o comanda mare ai si reduceri mai mari si de reducerile alea poti sa iti cumperi tu ceea ce iti doresti la un pret mai mic ...dezavantaje nu prea sunt