| MrsHankey a întrebat:

vreau si eu sa stiu un tratament de indesirea/regenerarea parului? funda, multumesc:*!

Răspuns Câştigător
| anca13 a răspuns:

Uleiul de ricin face minuni! intr-un vas pune cateva picaturi de ulei de ricin,vitamina A picaturi(le gasesti la farmacie) si galbenus de ou! Compozitia aproximeaz-o la gramaj in functie de cat ai parul de des! Amesteca-le si aplica la radacina parului! Inveleste-ti capul intr-un prosop si stai cu el minim o ora,apoi spala din abundentza! Eu am folosit, mi-a dat rezultate si sunt multumita! O data pe saptamana sa apliciwinking Pe langa cresterea si indesarea parului o sa ti-l si insanatoseasca! SUCCES :*

P.S mai este si un sampon tot de la farmacie il cumperi, se numeste ALPECIN C1 cu cofeina, e f bun, costa cam 35 lei.

4 răspunsuri:
| madaa a răspuns:

Daca folosesti placa excesiv dauneaza foarte mult incearca sa nu te mai intinzi atat d edes poti sa t eimpletesti pentru a arata bine un coc sau sa til indrepti cu peria eu am procedat la fel dar pe langa asta mi-am cumparat intreaga gama loreal pentru par ai grija ce fel de gama de la loreal folosesti deoarece sunt mai multe pentru par vopsit, degradat si casant (asta il folosesc) impreuna cu balsamul si masca sunt foarte multumita :X

| anca13 a răspuns:

Orice tratament la par se face minim 3 luni pentru a se vedea efectelewinking

| anca13 a răspuns:

Multumesc pentru apreciere :*

| Bubless a răspuns:

Inainte cu 2-3 ore de a te spala pe cap maseaza-ti parul la radacina cu ulei de ricin. Intr-o luna se va vedea rezultatul.