| deyu11 a întrebat:

Bunalove struck.Am si eu o problema :d eram vopsita blond inchis spre ciocolatiu asa ma rog. si m-am cam plictisit sa ma tot vopsesc cand imi creste parul' asa ca m-am gandit sa apelez la un saten (culoarea mea naturala) dar am luat un saten inchis si mi-a iesit o culoarea f apropiata de negru'straight face cu care nu'mi sta deloc bine dupa 2 zile mi-am luat un blond deschis si m-am revopsit rezultatu' aceeasi culoare numai ca putin mai deschisa ( nu o foarte mare diferenta) spuneti'mi si mie ce imi trebuie decolorant sau ce vopsea si cand as putea sa folosesc din noi avand in vedere ca intr'o saptamana m-am vopsit de 2 ori stiu ca am facut o mare PROSTIE X_x. Ofer fundita:d:*

Răspuns Câştigător
| bubuletsdulshe a răspuns:

Poi cred ca ar trebui`sa folosesti un decolorant... Apoi sa aplici vopseaua care crezi tu ca ti` se potriveste cel mai bine`...nu te mai vopsi asa des`, ca ti se arde parul:*love struck!
Te pup:8wave!

2 răspunsuri:
| ღSคภ๔яค a răspuns:

Nu stiu cred ca ar trebui sa mergi la un salon si sa intrebi sau chiar sa te vopseasca ele si sa-ti spune ce te-ar pinde mai bine (culoare la par) sau sa-ti decoloreze parul acoloxD Succes:*

| BiancaStoran a răspuns:

Vezi daca te decolorezi si te faci blonda o sa iasa roscat, mama mea a incercat...du-te la o coafeza.