| Seroux a întrebat:

am o intrebare si anume pentru baieti in special.
Sunt adolescent si vreau sa imi creasca cat mai repede par facial(va rog nu-mi spuneti ca o sa imi para rau ca sunt "incapatanat" laughing )
Acum cateva zile am cumparat kirkland minoxidil 5% si am inceput un tratament pe 3 luni.
Mustata a inceput sa imi dea dinainte sa aplic minoxidil la fel si cateva fire pe gat inspre"cioc".
Nu sunt un tip foarte "paros" dar nici span....sunt undeva pe la mijloc.
Daca stiti si alte moduri de a creste barba e mult spus, mai bine par facial mai mult(pe care sa o fi folosit si voi in adolescenta) va rog sa imi spuneti.
Multumesc

1 răspuns:
| Iote a răspuns:

Adica esti normal, dar vrei sa devii maimuta doar din incapatanare. Pe urma te plangi ca nu ai succes la fete.