| ButterflyFly6 a întrebat:

Am o pereche de Vanși de culoare mov (confecționați din piele întoarsă), pe care... fără să-mi dau seama i-am înmuiat cu dero, evident, au rămas cam decolorați, pătați. arată ciudat. Ce soluție aș putea găsi pentru a le reda culoarea aceea intensă de mov? Sau măcar o altă culoare, dar să se vadă uniform, fără pete. Aceeași problemă am întâmpinat-o și la niște blugi negri, care au început să aibă niște pete fade de nuanță albă. Aveți vreo idee cum aș putea reda culoarea atât tenișilor, cât și blugilor? Ce produs ar fi eficient ca să le vopsesc?
Mulțunesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e mai Ok sa i vopsești, iar Blugii spala i cu perwoll