| alfieaoife23 a întrebat:

am si eu o intrebare puteti sa ma ajuta-ti? Am mai multe hainute noi care nu le port si sta acolo in sifonier degeaba, cum le-as putea vinde? in primul rand daca erau de copii le dadeam dar fiindca nu sunt de hainute pentru copii vreau sa le vand am incercat si pe Facebook MarketPlace as putea sa le duc la un second hand si sa imi dea ceva banuti pe ele?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine p grupuri din orașu tău sau olx, la second și dacă ți le-ar lua, ai primi super puțin pe ele.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Le poti vinde pe olx dar la preturi mici ca sa le dai repede.

| Furnicuta000 a răspuns:

La second nu le primeste pentru ca ei au un anumit protocol. Ei iau haine in saci de la distribuitori autorizati si care au acte cum ca au fost dezinfectate intr-un anumit fel deci daca un second ti-ar lua tie hainele ar risca amenzi uriase.
Cea mai buna solutie e sa le vinzi pe olx

| Denisa0954 a răspuns:

Găsești grupuri specifice pe Facebook.

| KR0NSTADT a răspuns:

Îhî, putem să te "ajută-m". Da' nu vrem.

| NoOne18 a răspuns:

Cei de la second nu o sa le cumpere, deoarece ei cumpara saci de haine gata dezinfectate, ei cumpara gen 10 lei kg de haine, nici daca ar fi legal nu ai primi cine stie ce bani de la magazinele sh. vinde pe grupurile de Facebook, incearca olx, lajumate, okazii etc