| Bosinceanu_Raul_1982 a întrebat:

am vazut in strainatate niste imbracaminte cu tematica din serialul Riverdale,as vrea sa va intreb daca pot gasi orice despre Riverdale(haine,ghiozdane, brelocuri, etc.) In Romania.Dau funda

1 răspuns:
| Francesca1102 a răspuns:

Buna. Exista pe net anumite site-uri care vand, le cauti dupa numele serialului... au chestii personalizate cu Riverdale.
Eu mi-am luat o husa si un hanorac cu SSS de aici https://www.zipy.ro/......0riverdale
P.S. Actorii am vazut ca poarta foarte des haine din Zara, mai ales Veronica si Cheryl. :))