| cCristiannn a întrebat:

Buna ziua
Ce parere aveti despre baietii cu cercei? (Mai ales fetele)

Răspuns Câştigător
| Cosmin1122000 a răspuns:

Buna..Eu nu sunt fata.dar parerea mea, este aceea ca ei vor sa se de-a mai smecheri..Sincer nu vad rostul acelor pirsing-uri..Intradevar,la unii baieti chiar le sta bine ( NU-S GAY! ), dar eu sincer, prefer stilul fara.

9 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

În general nu-mi plac, însă depinde și de cerceii pe care îi poartă și unora le stă chiar bine.

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Sunt unii baieti carora le sta bine, altora nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt baiat si apreciez pe cei care poarta cate unul ( nu in ambele urechi ). La randul meu port unul, dar atat.

| Katoky a răspuns:

Buna!
Din punctul meu de vedere baietii nu ar trebui sa poarte cercei, ca doar nu sunt fete.
Te pup!

| SaschaM a răspuns:

Imi plac. Daca au mai multi si in mai multe locuri, cu atat mai binewinking

Răspuns utilizator avertizat
| BeHappyAndSmile a răspuns:

Mie imi plaac, dar nu sa fie in ambele urechi, in stanga de exlaughing blushing

| CiocoLocko a răspuns:

Nu imi place ideea, chiar daca unora le sta bine dau impresia de gay. happy. mai ales cercei in ambele urechi sau roz sau cu diamante.(parerea mea-alte fete sunt obsedate de ei).

| zinaidabutnaru a răspuns:

Cred ca acei baieti nu sunt constienti de alegerea lor...si le sta absolut ridicol...