| perdeaportocalie20023 a întrebat:

Buna ziua, ce pareri aveti despre site-ul BSTN Store? Observ că au sneakerși, haine, etc. la prețuri foarte accesibile, site-ul și profilurile lor de pe rețelele de socializare par super ok si legit la prima vedere insa recenziile de pe site uri precum TrustPilot sunt undeva la 80% negative, spunând ca se primesc perechi fake de încălțăminte iar customer service ul da de dorit, fiind nicio posibilitate reala de retuur sau refund. A mai comandat cineva si ma poate lămuri cu o parere sau sfat? Va multumesc pentru orice raspuns. Dau funda, ofc.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Profilele de pe rețelele sociale sunt cel mai simplu de falsificat.
Dacă doar acolo sunt "ok", nu aș avea încredere.

| costinzaharia a răspuns:

Buna ziua! Daca doriti un site de incredere, cu sneakers originali, va recomand https://bricksneakers.ro/

Pe Trustpilot au nota 4.7/5

Serviciul relatii clienti este foarte ok, raspund promt si livreaza rapid!