| Anonim420420 a întrebat:

De când ma stiu am un par tepos si fara volum. Nici nu pot sa il îndrept cum vreau eu asa cum fac altii(baiat).
Este datorita samponului?
Pot avea un par cu volum si sa il fac sa stea cum vreau? Sau unele persoane au alt fel de par?
Daca se poate, ce sampon sau ce imi recomandati? In special as vrea răspunsuri de la fete pricepute

Răspuns Apreciat de Editori
| Elelei a răspuns:

Asa este parul tau.
Te-ar putea ajuta un balsam de par, dar nu spera 100%. Am vazut in magazine ceva cu argan. Dar daca parul tau e tepos si ii mai dai si volum, s-ar putea ca rezultatul sa fie si mai rau.
Mergi la un salon sa vada ce fel de par ai si ce te-ar putea ajuta.