| dudici0 a întrebat:

Buna ziua dragelorbatting eyelashes as vrea sa-mi fac niste tratamente pentru parhappy cu niste vitamine.ce mi-ati recomanda?batting eyelashes niste sampoane bune, ceva tratamente:X astept raspunsurile voastre..multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Încearcă mască de păr cu ulei de ricin, ou crud, ulei de măsline. Dacă ai, pune şi ulei de migdale. Şi încearcă un tratament de păr, spray/ulei de argan.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
1 lingură gaz lampant, 1 lingură oţet de mere, 1 ou, 1 căpăţână de usturoi.
Se tamponează mai întâi rădăcina, apoi toată lungimea părului, tampon de vată înmuiată în amestec. Se lasă să acţioneze 3 h, acoperindu-se părul cu o pungă de plastic.
Atenţie!
Nu se foloseşte decât o dată pe săptămână!
Te pup!

| acidickiddo a răspuns:

Hello! Ca tratament pentru par, iti recomand pastilutele de la Viaderm.Sunt foarte bune, efectele lor se vad si asupra pielii si unghiilor.Din propria experienta stiu ca au avut efectul scontat.Numai ca,daca folosesti fixativ,spuma de par si alte produse de coafat, ar trebui sa le mai raresti, mai ales fixativul care, in timp, deterioreaza parul.Ar fi pacat sa dai banii degeaba pe pastile si apoi sa zici de ce nu au avut efect.Pai daca folosesti concomitent fixativ, spuma si Viaderm, evident ca nu vei vedea cine stie ce rezultate.Adica sa nu te astepti la prea multe.