| Jessye123 a întrebat:

Bună ziua! Îmi pica parul foarte mult, menționez ca îl am lung pana deasupra fundului. Ce pot face?

5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Spala-l cu sampon anticadere si eventual tunde 5cm din varfuri, iti vor creste rapid inapoi.
Altfel... asa cade parul cand schimbam anotimpul, e normal.

| Vântulalb a răspuns:

Mergi la medic. Cauzele pot fi diverse.

| Rihanna20B a răspuns:

E din vina lungimi. Pentru sănătatea parului e bine sa îl tunzi la câteva luni(din 6 în 6 luni e ok).
Dacă folosești creme sau alte prostii renunță că și astea îți pot afecta parul la fel și cu placa, feonul și vopsitul sau decoloratul.

| Elliiieo3 a răspuns:

Foloseste masti hidratante (fac diferenta), dormi suficient, nu te stresa, mananca bine si de toate. Va trece. Toate femeile trec prin perioade de genul. Sau. de ce nu? Medic.

| PascuDenisa a răspuns:

Din comentariul tau plin de umor deduc că nici buletin n-ai.