| NimVind a întrebat:

Îmi puteți recomanda, vă rog, un loc în București unde pot să găsesc cămăși bărbătești mai mici? Caut numărul 42, maxim 43. Am încercat deja în toate magazinele cunoscute din mall-uri, dar și la cele obișnuite de prin Cocor sau Magazinul Victoria. Singurul magazin unde mai aduc, rareori ce-i drept, cămăși mărimea mea este Bershka, însă sunt foarte proaste dpdv calitativ. Foarte important, caut cămăși uni, de costum.

Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Zara ai incercat? De acolo si-a gasit frate-meu marime mica si sa stea si bine.

| UltraLex a răspuns:

Chiar acum doua saptamani am vazut in NewYorker-ul din Sun Plaza camasi simple/uni marimea xs (si nu numai camasi mai multe articole)

| NimVind explică:

Cele de la Zara sunt foarte mari, iar numerele încep de la S. Mie îmi trebuie XS. Am trecut și prin New Yorker însă și acelea sunt mari. Mulțumesc mult pentru răspunsuri!