| Pisicatttrgbg a întrebat:

îmi puteți recomanda o placa de par bună?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ca firma iti recomand Remington. Poti alege orice model de la ei, in functie si de bugetul tau.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta marca, fiindca toate iti ard parul in aceeasi masura.

| GirlOnline81 a răspuns:

Ghd.

| aaanamariaaa a răspuns:

Eu am una de la Rowenta de aproape 6 ani si merge super bine, ti as recomanda sa iei de la firma asta ca sunt foarte rezistente.

| ariannakaterine a răspuns:

Bună, îți recomand și eu plăcile de păr de la Remington, care sunt disponibile într-o mulțime de modele, în funcție de bugetul pe care îl aloci!
Da, într-adevăr, plăcile de păr îti pot arde părul, însă doar dacă o folosești foarte des și nu utilizezi un spray antitermic!

| Devil21 a răspuns:

Buna! Ceramic Slim 220 de la Remington.