| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Ziua mea vine curand si nu imi vine nici o idee cu ce sa ma imbrac.Imi puteti da niste idei? Funda.big grin
Multumesc!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna
Si a mealaughing
Pe ce data si cati ani faci?

Eu fac 16blushing
Cred ca o sa port o fusta de jeans cu pliuri eleganta su ciorapi negri, camasa alba si botine cu toc micutthinking
Si o geaca sau palton

Daca nu jeansi, Pulover, Insulete (bocanci)
thinking
Pa-pa

| Daniistm a răspuns (pentru anonim_4396):

A mea e pe 14 si fac 14 ani laughing multi inainte si la multi ani :*

| anonim_4396 explică (pentru Daniistm):

Multumesc la fel:*

Cum te imbraci:-ss? te-ai gandit?
:*

| Daniistm a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,inca.laughing)

| Anonim200211 a răspuns:

Ar merge o pereche de blugi mulati o camasa alba o pereche de botine albe, negre nu conteaza sau preferi o rochita sexi cea mai preferata rochie a ta tu alegi la rochita poti sa o asortezi cu o pereche de pantofi cu toc de aceiasi culoare cu rochia sper ca te-am ajutat