| Camelia_Arboreanu_1979 a întrebat:

Mi-am taiat sprancenele cu foarfeca acum 3 ani si nu mi-au mai crescut. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Bariel a răspuns:

Roagate la Dumnezeu

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu am făcut asta acum câțiva ani. Ca măsură radicală (și necesară) mi-am jumulit cu penseta toate firele de păr de la sprâncene. Noroc că era prin Martie și fiindcă încă frig afară, am purtat glugă și fes pe frunte. laughing Sprâncenele mi-au crescut la loc după vreo două-trei luni.

| lussa a răspuns:

Exista pe piata tot felul de seruri care contribuie la cresterea firelor de par. In ultimul timp, am tot auzit de Foliceutic, dar nu sunt foarte informata in legatura cu el. E bun si uleiul de argan, il gasesti la farmacie.

| Crisdc69 a răspuns:

Esti norocoasa..Altele dau bani grei sa nu le mai creasca parul laughing. Fa ti tatuaj.