Întrebare recomandată | alexgsxr a întrebat:

Buna ziua!

Saptamana viitoare o sa am drum in Bucuresti si nu o sa am prea mult timp la dispozitie,ajutati-ma va rog cu cu un sfat,o recomandare un ceasornicar bun, cu multe piese de schimb am nevoie de un ax balans.
Si numere de telefon sunt utile.

Multumesc anticipat si funda!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Du-te la un complex comercial unde au ceasuri, majoritatea se ocupa cu reparatii, alea sunt firme sigure si iti da o garantie de cateva luni pentru repararea ceasului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti recomand pe asta

http://www.magazinvictoria.ro/magazin/etaj-1/sc-united-watches-srl

e cam scump sincer da face treaba destul de buna... oricum nu cred ca iti face pe loc, poate daca suni inainte si aduce piesele

| raulmaf a răspuns:

Pentru cei care te înconjoară, tu eşti imaginea ta.
Înainte de toate, aspectul tău exterior spune ce fel de persoană eşti.
Construirea unei imagini profesionale adecvate este esenţială pentru orice bărbat. Intra pe http://bit.ly/1nL4mJB si afla cum poti avea o imagine impecabila.