| mihela94 a întrebat:

Buna ziua. Stie cineva cat de des se face tratamentul pentru par cu fiolele de la Milk Shake?
Am citit foarte multe pareri bune despre ele si doresc sa le incerc, dar nu am gasit nicaieri la cat timp trebuie aplicate.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti dau un sfat ajutator: mergi intai la un medic endocrinolog sa-ti faci niste analize hormonale si sa gasesti intai cauza caderii parului, fiindca de-i ceva grav, nici un tratamnet de pe fata pamantului nu-l poate ajuta sau regenera.