| alinel0808 a întrebat:

stie cineva daca pot comanda online si sa platesc cash, ca imi cere numarul cardului, si daca doar cu cardul pot platii atunci cand primesc produsul il platesc pe loc sau imi retrage bani de pe card! FUNDA! urgent

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Alege plata ramburs, vei plati cash la primirea coletului, bineinteles daca magazinul online are aceasta optiune.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca sa platesti cash alegi ca modalitate de plata rambursul, daca nu ai aceasta optiune si doar cea de plata cu cardul banii iti vor fi luati de pe car cand va fi trimisa comanda

| dannyel86 a răspuns:

Plata cu cardul este o plata anticipata, adica se retrag banii imediat de cum ai facut comanda. Ramburs este o modalitate de plata ulterioara, adica la momentul primirii efective a coletului. Trebuie sa verifici ce modalitati de plata practica magazinul. Daca accepta doar plata prin card bancar, nu si ramburs, atunci vei plati anticipat. Daca poti plati si ramburs, se recomanda aceasta optiune de plata.

| DjNick112 a răspuns:

Daca platesti cu cardul, iti retrage banii pe loc, iar cand vine coletul, nu platesti nimic, poti alege si sa platesti prin rambus, cand ajunge coletul la tine in mana atunci platesti