| Popescu_Claudia_1990 a întrebat:

..stie cineva un salon în Sibiu care face codite afro?

8 răspunsuri:
| chichappens a răspuns:

Bună! Ai putea încerca la Z Salon. Stafful e foarte amabil și mai important: a dat mereu dovadă de profesionalism. Chiar mâine trebuie să sun pentru a-mi face o programare, dacă vrei pot să întreb și o să revin mâine cu răspunsul happy

| Popescu_Claudia_1990 explică (pentru chichappens):

Buna...daca vrei chiar te rog..am tot cautat pe net și nu găsesc..multumesc mult ăst mâine un rasp?

| chichappens a răspuns (pentru Popescu_Claudia_1990):

Da! Cu drag :*

| chichappens a răspuns:

Hey hey. Din păcate nu fac nici ei. M-am mai interesat, am sunat la mai multe saloane. Adela (deși nu e prea calitativ) a fost singurul care menționa pe Site că face așa ceva, dar când am sunat au spus că nu. Nici cei de la Mall, nici So Pretty, nici cel de pe Milea dacă îl știi nu fac. Ca variantă ar mai rămâne Maioko. Dar foarte slabe șanse. Dacă nici astea de bază nu fac, mă îndoiesc să găsești în alt loc. Îmi pare rău happy Ăsta e Sibiul, heh.

| Popescu_Claudia_1990 explică (pentru chichappens):

Cam asa e din păcate...multumesc mult pentru ajutor?

| chichappens a răspuns (pentru Popescu_Claudia_1990):

N-ai de ce happy

| Luna0010 a răspuns:

600lei
Bucureste

| AlexComsa a răspuns:

Hey! Daca inca esti interesata. In Sibiu face nevasta mea. Este originar din Nigeria. 0754.532.966 pentru mai multe informatii.