| Maria976 a întrebat:

Știți cumva unde se află un salon în Rădăuți unde pot să-i fac găuri în urechi fetiței mele?

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Cam la orice salon de tatuaje, pierceing-uri. Daca cauti asa pe google sigur o sa iti dea.
Si ca un sfat, saloanele care se respecta folosesc ori branula ori pistol de unica folosinta (din ala de plastic de la farmacie, il poti cumpara chiar tu daca vrei, e foarte usor de folosit). Daca au pistol din ala pe care il folosesc la toata lumea mai bine fereste-te pentru ca e cam periculos, nu se poate curata niciodata ca lumea.

| Maria976 explică (pentru Furnicuta000):

Mulțumesc mult!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Caută pe Google

| Maria976 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Chiar am căutat, dar nu am găsit.