| Cojocaru_Ancuta_1997_nYIU a întrebat:

Bunaa.Am o perche de adidasi de imitatie de piele dar incepe sa se desprinda "pielea" de pe ei.Adica, ea inca e acolo dar cu ce as putea sa o lipesc? Sau alte sfaturi?
Ms

Răspuns Câştigător
| Crisstinne1 a răspuns:

Se va desprinde pielea aceea in special de la apa. Nu prea ai ce sa le faci

3 răspunsuri:
| lorena1gianinak a răspuns:

Nu prea ai ce le face, asa sunt imitatiile. Altele reușite altele nu.

| AncuxD a răspuns:

Nu ai ce sa le faci daca se duce pielea de pe ei, decat sa ii porți cat mai rar sau sa ii inlocuiesti.