| DynxDuda a întrebat:

Bunaa..Am o rugăminte daca ma puteti ajuta. Am 17 ani si nu am acnee, dar tot imi apar din cand in cand cosuri albe si rosii in jurul nasului( acestea din zona asta sunt mai mult ca niste pete rosii) si pe frunte. Realizez ca sunt mai ales din cauza vârstei, dar imi trec foarte greu petele. Mentionez ca am o rutină de îngrijire dimineața si seara cu apa micelara si apa termala. Ce imi recomandați? Ca o crema ma refer in special, pentru acele coșuri care apar cand si cand?

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Ai tenul mixt. Nu cremele, te vor ajuta. Mergi la endocrinolog.

1 răspuns:
| SilentRain a răspuns:

Mergi la dermatolog, sau poți să încerci remedii naturiste de la plafar