| Denisa a întrebat:

Bunaa:* Azi mi-am cumparat o geaca de piele crem, o camasa lunga crem cu centura neagra, o poseta neagra si niste botine cu toc inalt si cu platforma. As vrea sa ma duc cu tinuta asta la scoala dar nu stiu ce sa port in partea de jos: colanti negri grosuti sau blugi? Eu ma gandeam la colanti dar vreau sa stiu si parerea voastra:* Va puup:*

Răspuns Câştigător
| unknown a răspuns:

Pai as spune colanti pentru ca este o ocazie mai speciala si blugii ii poti purta oricand

11 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Nu stiu exact cum arata tinuta, dar dupa cum mi-o imaginez, cred ca se potrivesc atat colantii, cat si o pereche de blugi ( negri & skinny zic eu! ) in caz ca este mai frig.
Orice alegere ai face, vei fii la fel de frumoasa!
Succes in noul an scolar, pa-pa!

| ºPishcotº a răspuns:

thinking Merg si colantii si blugiihee hee.thinking Ia-ti colantihappy. Oricum blugii o sa-i porti toata iarnalaughing.

Te pup:*

| ConstiintaTa a răspuns:

Pai cred ca da, numa sa nu iti fie frig. da d ak ai zis ca sunt grosutzi nu stiu...stai 5 minute in fata blocului sau ieis afar si vezi si daca nu teschimbi. da mai bine iit iei blugi; ca nu pot sa te duci cucolanti toata irana

| Skylerx a răspuns:

Eu as zice blugi (chiar daca ambii se potrivesc) dar totusi uite-te si tu cum e vremea afara sad si nu e canicula rolling on the floor

| Blablabla_8623 a răspuns:

Cremul e dragut.
Pentru a fi sigura ca este o alegere corecta cauta pe net diverse tinute alcatuite din ce ai achizitionat tu sau uita-te pe Discovery T&Linving unde e o emisiune care te invata cum sa te imbarci.

Incearca mai multe culori, nu doar crem. Nu mai incerca sa asortezi, dar nici sa fii in mai mult de 3 culori.
Succes!

| vaa a răspuns:

Daca camasa e lunga, peste fund. merge pentru scoala!

Dar nici blugii sau pantalonii nu sunt rai.Ambele variante merg excelent!

xxxxxxx

| lala_1641 a răspuns:

Colantii daca mergi la plimbarebatting eyelashes
dar totusi laughing
te duci la scoalla thinking
colanti geaca de piele- cum zice tipabatting eyelashes prea vulgarhappy
mai ales daca sunt luciosi :-s
incearca. niste blugi foarte mulatii. happy
succes :*

| Ella_1816 a răspuns:

Blugi:X
sau poate vine bine si cu colanti...probeaza si cheama o prietena sa iti dea o parere

| ChristinaO a răspuns:

Mai bine blugi...parerea mea.

| Sunshine ♥ a răspuns:

Si eu tot colanti zic.ptr ca blugi nah.nu stiu.

mie mi'ar placea cu colanti.
adica ai creat o tinutha super faina:X

| isa_2217 a răspuns:

In primul rand ai prea mult crem...camsa era fain daca era de alta culoare, nu stiu galben, poate, ceva mai distinct decat cremul.sh in al2lea rand colantii cu geaca de pielecall meu...never! e prea vulgar! adopta blugi negri sau indigo, ceva mai inchisi, daca vrei sa mergi pe negru sau o culoare foarte deschisa, blumaren, care sa dea un contras interesant cu geaca de piele. sper sa nu te superi pe mine:*:*:* dar sincer, e prea mult crem!:*:*:*:*:*:*::*::*:*: