| Alexithymia a întrebat:

Bunăă. Cine ştie de unde aş putea face rost de tricouri cu Asking Alexandria, BMTH, The devil wears Prada, A day to remeber, etc? :'D

6 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Nu cred ca vei gasi cu trupele astea, in Romania din nefericire nu sunt prea promovate.Mai bine iti personalizezi un tricou, incearca la centrele unde se ocupa cu imprimarea tricourilor etc.

| bfvhjcv a răspuns:

Dupa www.okazii.ro
acolo am gasit si eu tricouri cu justin bieber, si multe altele

| Missy_4860 a răspuns:

Salut wave.
Daca stai intr-un oras mare, e imposibil sa nu existe un magazin unde poti sa personalizezi diferite lucruri. Pui poza pe care vrei sa o ai pe tricou pe un stick/CD si te duci acolo. S-ar putea sa nu aiba ei tricouri dar un tricou simplu gasesti usor. Costa destul de mult, dar merita.
Succes! kiss

| Maduux a răspuns:

Ia-ti din idm sau obortongue

| BagolyNoemi a răspuns:

Http://www.beautyofpain.ro
Pe site gasesti o groaza de tricouri cu Asking Alexandria, Suicide Silence, Black veil brides, etc importate din alte tari. Pentru BMTH gasesti pe bestial, dar acolo nu stiu cat de bun e tricoul.

| BlackDandelion a răspuns:

Daca stai in Bucuresti iti poti lua de la Gotica sau RockHub tricouri cu diverse formatii. Cred ca iti poti comanda si din alt oras, dar nu sunt foarte sigura.