| BlaaBlaaGirlz a întrebat:

Bunăă.

Vreau să îmi cumpăr lentile de contact colorate, nu de vedere, și nu știu ce culoare, dintre verde și albastru. Am părul șaten deschis cu șuvițe blonde. big grin Ce s-ar potrivi mai biine?

Funditzăă

Răspuns Câştigător
| aleCsandrra a răspuns:

Păi eu zic că albastre. Se vede bine o brunetă cu ochii albaştrii. thinking

2 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Dacă erai brunetă, mergea verde. Tu, cu părul şaten & şuviţe blonde, cred că ar merge albastru.

| iam2good2u a răspuns:

Pai editeaza o poza in photoshop in care sa iti faci ochii verzi si inca odata cu ochi albastri si vezi cum iti place mai mult