| Burcea_Maria_2000 a întrebat:

Bunaaa. Imi puteti spune si mie care este cea mai bună placa de par dintre Remington Pearl S9500 sau Remington Silk S9600.
Va roog❤❤❤

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am Pearl. Prima m-a ținut 2 ani și jumătate, a doua am cumpărat-o acum 5 ani și încă e ca noua laughing eu o folosesc o data pe săptămâna (la 160 grade, ea merge pana la 230) și mama o folosește aproape zilnic. Eu zic ca e cea mai buna placa.

| giulia283 a răspuns:

Păi uitete la rencezii dacă lumea zice că e bună şi că isi face treaba....Eu cred ca a doua variant?