| floricica55 a întrebat:

Bunaaa.
Maine încep școala și vreau sa îmi iau fusta, asa ca m-am gândit la următoarele ținute :
1. Bluza alba, fusta de blugi, strampi negri și tenesi
2. Cămașă albastra, fusta gri, strampi culoarea piciorului și balerini
Pe care sa o aleg?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Ar mai bună a 2-a variantă dacă ai pune bluză albă în locu cămășii negre sau prima variantă da cu ștrampi culoarea piciorului

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se numesc Teniși nu Teneși.

| alina2k18 a răspuns:

Prima varianta e simpla si draguta.

| Bizon95 a răspuns:

Imbraca-te asa:
https://bit.ly/2k5Xigt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cămașă albastră, fustă gri, ștrampi culoarea piciorului și teneși.

| brokxy a răspuns:

| Cduncfujndf a răspuns:

Varianta 1.

| Cduncfujndf a răspuns:

Eu zic că prima variantă arată mai bine, din ceea ce ai spus tu.

| lorena1gianinak a răspuns:

Dacă nu ai nimic decoltat sau ceva în zona aceasta vulgara ambele ținute sunt bune.

| AdorDresurile a răspuns:

Eu zic prima varianta