| CrinaAle a întrebat:

Bunaaa! Mi-am luat și eu un fond de ten de la Fenty și E cu o nuanță mai deschis. Nu asta ar fi cea mai mare problema, ci faptul ca se vede îngrozitor pe fata. Se aduna și are un aspect,, branzit" sa zis așa... Am încercat sa îmi hidratez fata înainte dar nu a mers. Poate dacă o hidratez pe timp mai îndelungat își va reveni. Voi ce părere aveți?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incearca sa folosesti un primer bun nu stiu.

Răspuns utilizator avertizat
| Dandinelle a răspuns:

Poate fondul de ten in modul cum e el nu e potrivit pielii tale.