| Ralucaaaaaa a întrebat:

Bunaaa.
Niste magazine din Iasi cu marfa de calitate/atragatoare si la un pret bun? Sau pur si simplu niste sh-uri recomandate si in ce zona se afla? Va rog frumos...multumesccc!

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

În Piața Unirii găsești.

| AndrElle a răspuns:

Palas mall și Iulius mall, mai sunt lucruri și pe Stefan cel Mare, știi toate in apropiere de Mitropolie, Palatul Culturii și Piata Unirii, in zonele astea.

| NakedWarrior a răspuns:

Palas mall si Iulius mall gasesti tot ce vrei. Iar sh-uri gasest la fiecare pas, sunt 1000 in orasul asta