| Emma2804 a întrebat:

Bunaaa:*
Peste putin timp va fi ziua verisoarei mele si vreau sa ii iau un parfum.
Ii plac aromele puternice, usor dulci, fresh si care dau o aroma sexy, feminina.
Imi puteti recomanda ceva?
As vrea ceva cat mai persistent, pentru ca majoritatea parfumurilor ei, isi pierd mirosul in 2-3 ore.
Merci anticipat!:*

7 răspunsuri:
| 123321998896768 a răspuns:

Buna! eu zic ca poti sa-i cumperi pur blanca(avon), lacoste little black dress(avon) sau ca sa fie mai usor mergi cu ea la un magazin special sa aleaga ea un parfum sau o poti cere sfatul vanzatoarei doar ea se pricepewinking.te pup

| Chris88 a răspuns:

Un Chopard! foarte feminin si un pic dulceag, spre gref http://parfumurioriginale.org/parfumuri/parfumuri-originale-chopard/

| AngelCrystals a răspuns:

Pai acum depinde si de pret:
Cum ar fi play rock de la PlayBoy
http://www.sanatate-ingrijire.com/upload/produse/imagine/photo/30432.jpg
sau cele de la avon :Little black dress, pur blanca sau outspoken.

| RS4 a răspuns:

Majoritatea au parfumurile acesibile, de la av**, ori****e, etc, daca vrei ceva deosebit pentru ea, chiar daca e sticluta mai mica, de 30 sau 50 ml, mergi pe ceva original, un nume consacrat! iti recomand D&G Light Blue! bafta!

| DoarCipone a răspuns:

Incearca flower party sau so elixir de la yves rocher. poti comanda de pe net. eu le am pe amandoua si sunt foarte multumita. Bafta

| SandraMikyZu a răspuns:

Far away e dulceag si cu un miros puternic

| Raluca02 a răspuns:

Cumparai little black/red/white dress
De exemplu little red white e cel mai nou
Sau
OUTSPOKEN INTENSE/Outspoken
Sau
Secret fantasy ti`l recomand pentru ca am avut si mi s`a parut doar un pic mai dulce si little black dress[am avut] eu dintre cele enumerate doar acestea 2 le-a avut
Noroc in cautarewinking!