| teodoraaa293993929192 a întrebat:

Bunaaa TPU. Voiam o schimbare la mine,un glow up. In comportament,aspect,tot. Dar chiar nu stiu ce mai pot schimba. Sunt vopsita,am deja breton,sunt tunsa si toate cele si habar n-am ce schimbari pot face. Imi puteti da va rog idei de schimbari pe care le pot face? Sau stiluri pe care le pot incerca, inspiratie, orice. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Dacă vizual te-ai rezolvat acum începe sa lucrezi la comportament. Vezi ce nu e ok la tine și începe sa lucrezi ca să schimbi lucrurile alea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cercel in nas