| unsiNkable a întrebat:

Bunnaaa! Am facut o comanda pe ELf.ro si au trecut mai mult de 5 zile lucratoare de la confirmarea comenzii, adica 6 zile, fara ziua de azi ca e 1 mai...si nu am primit niciun aviz de la posta.
Le-am trimis si un mail dar nu mi-au raspuns.A mai patit cineva asa cu comanda de la elf? Ce ar trebuia sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlescandraM a răspuns:

Poate ca nici ei nu lucreaza de 1 mai, la fel ca posta romana. eu iti recomand sa mai astepti 2 zile, si dupa sa suni la ei. funda?