| Despacito654 a întrebat:

Ca băiat, care e cea mai recomandată metodă de epilare in zona intimă și la subrat? Și la ce interval de timp? Cu lama, dacă se vede, adică dacă are 1-2 mm are ceva?

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

De ce va luati dupa altii, de ce sa nu faceti cum vreti voi? Ce conteaza opinia celorlalti, conteaza cum te simti tu bine, si eventual partenera, ca nimeni nu o sa vada ce ai acolo jos.

Spre exemplu eu prefer cu lama la subrat adica zero, si 3mm jos.

| Doja a răspuns:

E destul de nasol sa dai cu substante chimice in zona. Daca vrei sa te razi acolo si nu ai alunite sau alte lucruri periculoase, poti incerca un aparat de tuns cu mentiunea ca pe oo trebuie sa fii MEGA atent... pentru ca oricat de fin ar fi aparatul, pielea e mai fina si se va prinde/sangera.