| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa-mi fac mustață răsucită in curând odata la cate zile trebuie sa tai mustata ca sa se faca mai mare?

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Nu o tai, nu foloseste la nimic. Nu exista metode sa faci parul sa creasca mai mult. Vei gasi multi care pretind ca unu lucru sau altul ar functiona (ras, nutritie, nu-stiu-ce uleiuri). Adevarul este ca nimic nu funciioneaza cu adevarat. Vezi aici ce ai avea de facut:
http://www.artofmanliness.com/articles/how-to-grow-a-handlebar-mustache/