| jan33tt a întrebat:

Cam cat costa asa in medie sa ti faci parul cret permanent?

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Sfatul meu este sa nu ti-l faci permanent din prima. Prima data trebuie sa vezi cum iti sta. Iar cat despre pret uite aici poti intreba in dreapta Nume/Prenume etc. Poate nu esti din Bucuresti dar iti poti face o idee despre pret.
http://www.el-studio.ro/mail.php

| LuminitaRoz a răspuns:

Eu nu stiu cum sa il am mai drept si tu il vrei cret?puppy dog eyes Iti propun s a nu il faci pentru ca iti va creste parul drept de la radacini si iti dai seama cum vei arata? Vei sta si vei plange in casa puppy dog eyes [ "drept e un exemplu pentru ca nu stiu cum il ai laughing ]