| Gabitaancutaelena a întrebat:

Cam câți cm îmi va creste parul în 6 LUNI? Țin sa menționez ca am parul mai scurt de umeri laughing gen cam pe la gat

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Viteza e cam de 1 cm pe lună (pe pământ e cam tot atâta...)

| alina2k18 a răspuns:

Iti trece de umeri bine de tot pana la Craciun.
Ingrijeste-l, spala-l cand trebuie adica nu il tine plin de sebum daca ti se ingrasa repede si perie-l gen cu capul in jos si fa-ti si un masaj capilar stand asa cat de des poti si ai chef.

| WhiteLife a răspuns:

"În medie, specialiştii estimează că părul tinde să crească între 0.5 şi 1.7 centimetri pe lună."

https://www.google.com/......513651/amp