| Michone02 a întrebat:

Cand mergem la un aqua park, cum ar trebui sa aratam? intrebare pentru fete

Răspuns Câştigător
| Etelca a răspuns:

Costum de baie ori in 2 piese, ori intreg, depinde de preferintele tale, parul de preferat sa fie prins ca sa te poti distra si sa nu te deranjeze, fara machiaj ca sa nu stai cu grija ca ti se scurge de pe fata, plus ca ma gandesc ca vrei sa te bronzezi, desigur sa fii epilata neaparat la axila, linia bikinilor si pe picioare, ar fi dragut sa ai manichiura si pedichiura in culori vesele, de vara, ca albastru marin, verde, roz, portocaliu, galben etc.Nu uita de protectie solara, atat pentru fata, cat si pnetru corp si foloseste un balsam de buze.Gandeste-te ca te pregatesti ca pentru o piscina normala sau pentru la mare, nu te duci la prezentare de moda si nimanui nu-i pasa cum arati, fiecare vrea sa se distreze si sa se simta bina alaturi de familie si/sau prieteni.Mult succes!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EnvyU a răspuns:

Vorbesti serios? da unde crezi ca te duci? la fashion milan 2016? i-ati un costum de baie in doua piese si asta e

| kiri11 a răspuns:

Cum sa aratam intr-un aqua parca? laughing un costum de baie un drink si o palarie + ochelari laughing

| ANDA135 a răspuns:

Costum de baie 2 piese, de preferat albastru, un coc dragut si niste sandale lejere.

| andreeaskumpic a răspuns:

Depinde la ce te referi? Imbracaminte sau silueta?

| Roki_2754 a răspuns:

La fel cum esti la mare sau strand... laughing. Costum de baie de marimea ta si sa fii epilata laughing)