| DiaNNa_8415 a întrebat:

Cand mergeti la cumparaturi, ce va place sa cumparati mai mult si mai mult? Parfumuri, haine? big grin

Răspuns Câştigător
| craciunitza_7057 a răspuns:

Pai haine, parfumuri, mancare de animale(care o dau animalelor de pe strada), mancare de la Kfc...

18 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Haine si produse de make-up big grin

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Fructe si carti. Uneori lapte.
Insa painea aparent face parte din best off pentruc a o cumpar zilnic!

nony
| nony a răspuns:

De obicei la cumparaturi de duci sa iei de-ale gurii.pentru accesorii si alte porcarii te duci la shoppinG .cuvantul unde se afla punctul G la femeiwinking

| xibalba a răspuns:

Mancare.

| marsy a răspuns:

Haineee in [rimul rind. parfumul poate sa mai astepte

Răspuns utilizator avertizat
| Geo_4096 a răspuns:

Mie imi place sa`mi cumpar accesorii si muuulte haine.cat mai multelaughing. Cred ca asta ii place oricarei fete.happy

Te pup:*

| anissa a răspuns:

De obicei cumpar haine, parfumuri, accesori, machiaje, incaltaminte, ciocolatalove struck...multa ciocolatalove struck laughingcereale si ciocolata caldalove struck

| smaranta a răspuns:

Cea mai mare placere pentru mine este mersul in supermarketuri gen Praktiker, Ambient, mereu gasesc ceva dragut sau util pentru casa din pacate asta se intampla mai rar, dar in general imi place sa fac cumparaturi de orice fel, numai sa ma tina punga.happy

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Accesorii, haine love struck, cosmetice big grinde toate ce sa mai? laughing... tie? kiss

| craciunitza_7057 a răspuns:

Haine parfumuri bijuteriile desi imi plac din nefericire nu le suport pe mine si tot timpul trebuie sa cumpar ceva din mall de mancare mereu mi se face foame si sete la shopping

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce iti place tie cumperi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi cumpar cd-uri cu guta, adrian copilul cazut in cap.(de asta e asa de inalt)...roxy pornografica...si multi alti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai dianna, eu ti-am zis ce imi place sa imi cumpar...nu vad unde e greseala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cumpar dulciuri, haine, cosmetice si produse de curatenie, am o manie pentru cele din urma happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De toate. Haine, farduri, parfumuri..etc

| lulake a răspuns:

Haine ...imi plac mlt sa merg la cump...si sa mi cumpar haine ...tot felul. dar si parfumuri... odata q tinuta pe care o ai...trebuie sa ai si un parfum pe masura...deci => ambele love struck. i love love struck