| Rihanna20B a întrebat:

Care a încercat hot pants pentru slăbit? As vrea sa ii iau dar am zis sa întreb și pe altcineva. Va rog sa răspundeți doar cei care au luat acești pantaloni. Puteți sa îmi ziceți și alte lucruri pentru slăbit.

Răspuns Câştigător
| ImJack a răspuns:

Îți recomand cu mare încredere și pantaloni și este și maieu din nu știu ce material... Te asigur eu ca slăbești. Eu unul am folosit o centura de slăbit și într-o luna sa văzut diferența, pantaloni aia sunt dintr-un material aparte care tine foarte multa căldură și dacă faci și mișcare slăbești garantat

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum pot niste pantaloni sa arda gradimi? Iti dai seama ca din usa ar fi toti slabi? Ti se impune un regim si astfel pierzi kg prin dieta, du-te la sala baga hit, consuma 1200 de calori pe zi, recomand aplicatia eat and track

| Rihanna20B explică (pentru RAY):

Ma plimb cu bicicleta, cu rolele, și fac și cursuri de dans popular dar tot nu vad niciun rezultat. Mai fac și sport acasă precum abdomene, flotări etc. Problema e ca eu nu am voie sa depun mult efort din cauze medicale. De aceea am întrebat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dieta si sport
nu exista pantaloni minune care sa te faca sa slabesi

| SilentRain a răspuns:

Eu, inutili daca nu faci sport și nu ai un stil alimentar sănătos

| AnastasiaK a răspuns:

Funcționează perfect dacă te duci în fiecare zi să cumperi alții...pe jos, în alergare, sprint de pereferat. Banii de mâncare îi dai pe pantaloni și până la vară ai #summerbody garantat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deficit caloric, nu altceva. Ai bani de irosit? laughing