| Aecnav a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun/eficient deodorant de barbati?

9 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu conteaza...te dai cu un deodorant + un parfum bun si numai puţi!
După părerea mea orice deodorant este bun

| COOLboY a răspuns:

Uite un link care s-ar putea sa te ajute, oamenii astia chiar au incercat:

http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t125222.html

nu uita sa citesi toate raspunsurile, poate ca ultimul e cel care te va ajuta, nu se stie niciodata.

Sper ca te-am ajutat.

| balauru213 a răspuns:

MENNEN SPEED STICK power of nature gel...cel mai bun si nu lasa urme merita sa-l incerci!winking

| baterie777 a răspuns:

Sa fiu sincer...cel mai eficient este "Pute Nu" =)))

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| vampirghimbir a răspuns:

Black suede sau FA Men.

| TAzOVsKY a răspuns:

Buna! Poi eu folosesc deodoarnt fie cu bila, fie fara, de la Avon. Sunt bune. Dar sunt foarte bune si cele de la Adidass sau Nivea for man. Sunt perfecte. Sau Rexona pentru barbati! Bafta!

| express11 a răspuns:

Nivea uscat, invisible

| Scherimuvi a răspuns:

Cel mai bun deodorant cred ca este Spray-dove-go-fres. Adica eu pe asta-l folosesc.

| anutza a răspuns:

Eu sunt reprezentant Oriflame si deodorantele si parfumurile barbatesti sunt foarte bune happy