| anonim_4396 a întrebat:

Care credeți că sunt cele mai frecvente greșeli în vestimentație pe care le facem?

32 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Glezne goale, blugi mulati dar turul lasat de parca au pampers intre picioare. Si tremură pe vremea asta ca frunza in vant. Dar moda-i modă. Pe la 50 de ani vor umbla in baston ca bunicu de pe la 80 de ani.
Moda e modă.

| RAY a răspuns:

Eu cumpar ce imi place din prima, nu ma intereseaza vestimatia

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu consider nimic gresit (glezene goale), fiecare se imbraca cum vrea (gleznele goale).

Adica nu am nimic cu nimeni (glezene goale), daca ar fi ceva ce nu as suporta, absolut deloc, sigur as spune ce anume happy (gleznele goale... )

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Te rog, nuuu, nu te transforma în varianta masculină a Danei... Îmi plăcea prea mult de vechiul tu. laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh, am zis si eu pe acolo, sa dea bine, ca o gluma big grin

Chiar nu conteaza cum se imbraca ceilalti, treaba lor. Greseli, hmm thinking

Poate hainele cu "goluri" atunci cand este frig.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Și totuși...care e treaba cu gleznuțele goale la un bărbat? Nu mi se pare ceva ieșit din comun.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai asa este. Nu am o explicatie pentru care nu prea imi plac. Pur si simplu. Dar inca odata, nu am nimic cu asta ^_^ (sau incerc sa nu am)

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Dar cu fetele care mănâncă fasole ai o problemă? big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu big grin

| Freya1 a răspuns:

Poate asortatul culorilor, materialului, incaltamintei.
Mai putem greși in a ne alege modelul de haine potrivite corpului nostru, sau încercarea chinuitoare de a ne lua lucruri doar pentru ca am vazut la altii si sunt la moda.
Dar in fond fiecare se îmbracă cu ce ii pica bine.Am văzut recent poze cu o fata ce poartă decolteuri destul de adânci si ea are "o" între sani de lăsați ce ii sunt si e grețos.Si pe langa toate astea poarta pantaloni cu talie înaltă cu care își acoperă colacei mult prea vizibil ca sa dea bine.Dar daca ea asa se simte ok.

| Nemessys a răspuns:

Ca ne imbracam dupa cum cere societatea, nu dupa cum vrem noi happy.

Foarte multi oameni se mint pe sine cand aleg o haina.,, A uite haine asta, imi place". E gresit. De fapt ii place ce imagine i-ar aduce in societate, nu haina in sine. Atunci cand lumea are o parere negativa despre o haina si tu in continuare o porti, abia atunci poti spune ca-ti place. big grin Eu am o tinuta prefererata, dar atunci cand ies pe strada lumea se uita ciudat la mine, dar hei. tot imi place big grin

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Dacă nu sunt prea indiscretă, ne poți împărtăși despre ce ținută preferată e vorba?

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Adidasi, blugi negri, sapca neagra, hanorac negru cu gluga trasa pe cap. Stiu. satanist / golanesc. Genul asta de tinuta nu e bine vazuta, dar in continuare o port si nu ma intereseaza ce zic restul'.
Chiar si cand ma duc asa sa ma intalnesc cu cineva, au o reactie de tip,, doamne da cum te imbraci. ", eh. sa ma s*gi laughing

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Și nu ți-a urat nimeni condoleanțe până acum? laughing

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Din fericire nu. happy E ciudat ca ma imbrac doar in negru? sad

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Dacă ție așa îți place, nu e de condamnat... Sper doar să nu fie și în interior la fel, dacă știi ce zic... Culorile sunt frumoase. Dacă nu pe haine, măcar sub haine. Și nu, nu mă refer la lenjerie. laughing
Dar dacă lenjeria roșie cu bulinuțe verzi sau cu Mickey Mouse, pe sub acele haine negre, îți dă o stare de bine, atunci de ce nu? big grin

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Pana si lenjeria e neagra.
Poate asa sunt si in interior.

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Tristuț. sad

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Si a mea

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

2 s3xy smug

| ShaOfHatred a răspuns:

Cea mai mare greșeală e că majoritatea vor să se îmbrace cum se îmbracă alții. Se pierde originalitatea și exprimarea prin vestimentație.

| Justme1997 a răspuns:

Cumpărăm toate fake-urile chinezești, urate si de prosta calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cate intrebari pui, te plictisești rău happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avem puțină grijă de încălțăminte și asta dă un aspect prost ținutei. Nu-i așa?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De acord...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haine rupte de zici ca ai cazut cand alergai dupa tramvai(am patit), sosetele scurte, sostele cu renii lui Mos Gerila, gleznele goala, maneci prea scurte, cămesi prea lungi, cravata stramba, pantoful stang in piciorul drept, inelul la degetul mare, haina sifonata, haina strâmta care daca te incordezi un pic pocneste, pantalonii care iti lasa poponeața la vedere(largi si cad de pe tine). Cam pe astea le văd.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tricoul transparent și sau hainele transparente sunt o greșeală mare, nici nu știu de ce exista așa ceva pe piata și cine le-a inventat.

Ieșitul prea mult in evidenta și alegerea vestimentației in funcție de evenimente.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca fac

| Goddessss a răspuns:

Faptul ca folosim mai mult de 3 culori si creează o neplăcere la ochi.
bine nu in cazul meu, dar in general...

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Nu exista greseli, decat atunci cand ne pasa prea mult de parera altora.Te imbraci fix cum iti place. Daca Iuliana Gaina Albu aia se imbraca cum vrea, tu de ce nu ai putea?

| Onisim10 a răspuns:

Hainele care au rupturi, adică înțelegi tu, alea care au petice goale, mai ales când e frig, poți să te îmbolnăvești, mi-e nu mi-au plăcut hainele de felul asta, cred că o greșeală la mine ar fi că nu știu să mă asortez potrivit.

| FlorentinaM20 a răspuns:

Copiatul și mereu Trendul care rupe orice minte