| Simona07 a întrebat:

Care crema de corp este mai buna Nivea sau Dove?

15 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Eu am DOVE si nu sunt foarte multumita asa ca spun NIVEA

| BubuDx a răspuns:

Nivea,iti garantez :*

| MyFirstLove a răspuns:

Dove lasa pielea mai fina mai catifelata, daca vrei sa incerci asta*i cel mai bun! happy

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Hmmm.amundoua sunt foarte bune depinde si de pielea fiecarei persoane eu una prefer Dove.

| tonizza a răspuns:

Dove-cel putin asa cred eu. Dar depinde de preferintele tale si de rezultatele pe care le astepti, Dove iti face pielea ca de bebelus.

| Simona07 explică:

Este greu sa ma decid care raspuns este castigator!

| express11 a răspuns:

Pentru barbati este nivea, pentru femei este dove.doar se stie, ce naiba!

| Anonymus123 a răspuns:

Nivea

| David98TM a răspuns:

Dove

| David98TM a răspuns:

Dove este foarte bun incearca testul de 7 zile ca la reclama

| David98TM a răspuns:

Incearca testul de 7 zile cu dove si o sa vezi ca e mai bun big grin happy...

Răspuns utilizator avertizat
| Zulffy a răspuns:

Dove. Absolut.

| Alinutza_9996 a răspuns:

Eu le-am incercat pe ambele dar am observat ca Dove e mult mai buna! fundita?

| Deeutza_9997 a răspuns:

Dupa parerea mea Dove.