| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre gelurile de curatare(Ivatherm,Bioderma, Avene) imi recomandati?

Răspuns Apreciat de Editori
| AwaZoh98 a răspuns:

Toate 3 sunt marci bune. Cel mai bine e sa te informezi legat de tipul si necesitatile tenului tau, apoi sa gasesti produsul ce iti indeplineste toate nevoile, indiferent de marca.
Fiecare ten difera, ce mie imi face bine, tie poate sa nu-ti faca bine.

Daca doresti informatii de incredere, iti recomand:
https://www.pasagera.ro/
https://www.beautypedia.com/

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Depinde de starea tenului tău.
Bioderma este un gel de curătare destul de blând, din câte am observat nu agresează tenul.
Avene-este o variantă mai puternică, destinată persoanelor care se confruntă cu un ten acneic.

| esa212015 a răspuns:

Depinde de tipul tău de ten. Eu am tenul mixt și mi se pare foarte bun gelul de la CeraVe + apa micelară Bioderma Sensibio. Gelul de la CeraVe este și accesibil, eu îl recomand. În plus, nu conține parfum, deci e super

| anonimaanonima29 a răspuns:

Cel de la gerovital din gama stop acnee curata foarte bine, e bun si daca nu ai coșuri.