| Bumbu89 a întrebat:

Care dintre urmatoarele aparatele foto vi se pare mai bun : Aparat foto digital Fujifilm FinePix S3300 si Aparat foto digital Fujifilm FinePix S4200?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Primul este mai bun.
Pa, pa.

| supermamici a răspuns:

Sfatul meu: vezi din cele 4 camere foto (de la 399 lei la 799) care iti place iar daca comanzi online primesti o tableta e-boda A200 Essential Cadou!

http://timez.ro/la-o-camera-foto-fujifilm-primesti-cadou-o-tableta/

| Zuzazozo a răspuns:

Fujifilm FinePix S4200 e mai bun.

| Razvanp69 a răspuns:

La aceeasi bani pot sa iti propun un Nikon care este mult mai calitativ din toate punctele de vedere si din propia experienta de fost fotograf pot sa iti spun ca face poze mult mai clare.

| Alextusent a răspuns:

Fujifilm finepix s4200